W piątek – UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA Święto Patronalne naszej Parafii

Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów

o godz. 8.00 – Msza św. na zakończenie roku szkolno – katechetycznego - nie będzie Mszy św. o godz. 7.30

o godz. 9.00 – MSZA ŚW. W INT. CHORYCH I SENIORÓW Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM LOURDZKIM

Zapraszamy wszystkich chorych i seniorów naszej parafii. Prosimy, by pomóc tym, którzy sami nie mogą przyjść – przyprowadzić ich, przywieźć.

Również w czasie tej Mszy św. modlić się będziemy w int. rodziców kapłanów i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii oraz kapłanów obecnie pracujących o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących a dla zmarłych o życie wieczne.

Po Mszy św. spotkanie – poczęstunek w salkach dla zaproszonych gości oraz wszystkich tych, którzy objęli modlitwą kapłanów w ramach tzw. MARGARETEK o godz. 17.00 – Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i okazja do Spowiedzi                                          

W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych

Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.