Kurs Małżeński jest to seria ośmiu sesji, których celem jest pomoc parom małżeńskim, aby wzmocnić i pogłębić relacje w małżeństwie. Kurs daje okazję, aby spędzić razem czas, przyjrzeć się ważnym zagadnieniom, dotyczącym więzi i relacji małżeńskiej.

Jeżeli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne – serdecznie zapraszamy!

Kurs małżeński w opinii osób, które już z niego skorzystały jest pomocny zarówno młodym małżeństwom jak i parom z wieloletnim stażem. Kurs jest bardzo praktyczny i z pewnością pomoże wzmocnić Wasze relacje i budować zdrowe małżeństwo, które będzie trwać „póki śmierć was nie rozłączy”.
Na żadnym etapie kursu nie ma warsztatów grupowych. Jest to czas wyłącznie dla małżonków i między nimi.
Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Tak jak samochód musi okresowo przechodzić przeglądy, co pomaga w sprawnym funkcjonowaniu i zmniejsza ryzyko awarii, podobnie też sportowcy spędzają godziny na treningach i doskonaleniu swojej techniki, tak też jest i z małżeństwem. Silne, pełne miłości i trwające całe życie relacje nie są wynikiem przypadku. Wymagają konkretnej pracy, wysiłku i wspólnego zaangażowania. Kurs Małżeński to sposób, aby uczynić małżeństwo jeszcze lepszym, niezależnie jakie ono było wcześniej, dobre czy nie.

W ciągu sesji kursu uczestnicy będą mogli odkryć praktyczne narzędzia, które pomogą:
– lepiej rozpoznać potrzeby w małżeństwie;
– efektywnie się komunikować;
– pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów;
– uzdrowić zranienia;
– zrozumieć wpływ wychowania na waszą relację;
– poprawić relacje z rodzicami i teściami;
– rozwinąć intymność seksualną;
– odkryć języki miłości i wiele więcej!

Kurs składa się z 8 sesji, które będą odbywały się w Opolu-Winowie w auli pod kościołem parafialnym pw. Ducha Świętego, przy Sanktuarium MTA (Centrum Ruchu Szensztackiego w diec. opolskiej) w godzinach od 16:00 do ok. 18.30.

Tematy i terminy (niedziele):
10. 09. 2017 – Budowanie mocnych fundamentów     
19. 11. 2017 – Sztuka komunikacji      
21. 01. 2018 – Rozwiązywanie konfliktów
18.02. 2018 – Moc przebaczania
18. 03. 2018 – Rodzice i teściowie   
 22.04.2018 – Dobry seks    
24. 06.2018 – Miłości w działaniu 

 Jest to czas wyłącznie dla małżonków i między nimi. Staramy się stworzyć atmosferę randki, czynimy maksymalny wysiłek, aby rozmowy małżonków odbywały się przy zapewnieniu jak największej prywatności. W tle zawsze gra muzyka. Podczas dłuższych ćwiczeń serwowana jest kawa i ciastka. Na zakończenie każdej sesji uczestnicy otrzymują dobrowolną „pracę domową” do wykonania. Nikt oczywiście nie będzie jej sprawdzał.
Podczas trwania Kursu zapewniona będzie opieka do dzieci!
Opłata za kurs pokrywająca koszty materiałów, poczęstunku, wystroju  to dobrowolna ofiara od Pary.

Zapisy na pierwszą sesję, do 6 września 2017 r.
u s. Renaty Kurc 605 871 771.