MSZA ŚWIĘTA RORATNIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17.00, W SOBOTĘ O 7.30

W tym roku podczas rorat chcemy przybliżyć dzieciom tematykę objawień Matki Bożej w Fatimie. W 2017 roku przeżywamy 100- rocznicę objawień Maryi Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi. Oprócz baneru dekoracyjnego dzieci otrzymują pakiety gier planszowych.

Gra planszowa pt. Fatimskie Znaki poprzez zabawę wprowadzi dzieci w okoliczności wydarzeń w Cova da Ira, dzięki czemu zapamiętają wiele szczegółów i faktów dotyczących objawień fatimskich.

Gra planszowa FATIMSKIE ZNAKI  to niezwykle atrakcyjny materiał aktywizujący dzieci i jednocześnie przybliżający im wydarzenia z Fatimy sprzed blisko 100 lat. Gra planszowa została opracowana przez zespół ekspertów i znawców gier, dzięki czemu jej fabuła wciąga dzieci do zabawy już od pierwszego rzutu guziczkiem.W zestaw gry wchodzi: plansza (kartonik), 20 żetonów (te same co naklejki na baner), 5 pionków, 3 guziczki (ciekawa alternatywa dla tradycyjnej kostki).

Piosenka na roraty