ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE
Są one krótkim nabożeństwem o błogosławieństwo Boże w rodzinie i rozmową z domownikami.
- Duchowe przygotowanie rodziny: świąteczna spowiedź i Komunia Św., udział w porannej Mszy św. (o ile to możliwe), żywy udział w modlitwie

- Zewnętrzne przygotowanie mieszkania: stół nakryty białym obrusem, krzyż, zapalone wiece, woda święcona (w głębokim naczynku), zeszyty do lekcji religii dzieci i młodzieży
  We wszystkie niedziele kolędowe suma odprawiana będzie w int. rodzin przyjmujących kolędę. W te niedziele na wszystkich Mszach można składać tzw. ofiary kolędowe – przeznaczyć je chcemy na potrzeby naszej parafii.
       Osoby, rodziny, które pragną przyjąć odwiedziny duszpasterskie proszone są o wyraźne otwarcie drzwi lub zaproszenie do wejścia. Ministranci nie dzwonią do każdych drzwi, tylko swoim dzwonkiem na klatce schodowej. Prosimy także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo ministrantów: wyjrzeć, zwrócić uwagę na kręcące się podejrzanie osoby.

 

28.12.2018 – PIĄTEK – godz. 15.00

  1. ul. Kosmowskiej 1 – 3a
  2. ul. Kosmowskiej 5 – 9
  3. ul. Kosmowskiej 11 – 19

29.12.2018 – SOBOTA – godz. 13.00

  1. ul. Kosmowskiej 29 – 21
  2. ul. Kosmowskiej 39 – 31
  3. ul. Kosmowskiej 55 – 45

30.12.2018 – NIEDZIELA – godz. 14.00

  1. ul. Kosmowskiej 30 – 20
  2. ul. Kosmowskiej 42 – 32
  3. ul. Opolczyka (od początku)

31.12.2018 – PONIEDZIAŁEK – „SYLWESTRA”

01.01.2019 – WTOREK – NOWY ROK

02.01.2019 – ŚRODA – godz. 15.00

  1. ul. Wajzera 5 – 1
  2. ul. Wajzera 13 – 11 i 7
  3. ul. Wajzera 19 – 15

03.01.2019 – CZWARTEK – godz. 15.00   

  1. ul. Wajzera 37 – 23
  2. ul. Wajzera 47 – 39
  3. ul. Budowlana 114 – 108

04.01.2019 – PIĄTEK – godz. 15.00

  1. ul. Budowlana 106 – 94
  2. ul. Budowlana 86 – 92
  3. ul. Budowlana 78 – 84

05.01.2019 – SOBOTA – godz. 13.00

  1. ul. Budowlana 76 i 64 – 62
  2. ul. Budowlana 113 – 103
  3. ul. Budowlana 101 – 95

06.01.2019 – NIEDZIELA – godz. 14.00

  1. ul. Budowlana 93 – 85
  2. ul. Budowlana 75 – 83
  3. ul. Budowlana 73 – 65

07.01.2019 – PONIEDZIAŁEK – godz. 15.00

  1. ul. Budowlana 63 – 55
  2. ul. Grabowiec, Budowlana 45 – 53
  3. ul. Wojska Polskiego (od końca)

08.01.2019 – WTOREK – godz. 15.00

  1. ul. Grabskiego (od początku)
  2. ul. Daszyńskiego (od końca)
  3. ul. Grzybowska 64 i 61 – 65

09.01.2019 – ŚRODA – godz. 15.00

  1. ul. Grzybowska 59 – 45
  2. ul. Grzybowska 43 – 29
  3. ul. Grzybowska 27– 1

10.01.2019 – CZWARTEK – godz. 15.00

  1. ul. Makuszyńskiego (od końca)
  2. ul. Wyszyńskiego nieparzyste (od początku)
  3. ul. Wyszyńskiego parzyste (od początku)

11.01.2019 – PIĄTEK – godz. 15.00

  1. ul. Budowlana „stara część” (od końca), Modrzewskiego (od końca)
  2. ul. Zgrzebnioka (od początku), Kolbego (od końca)
  3. ul. Jordana (od początku) i Akademia Medyczna

12.01.2019 – SOBOTA – godz. 13.00

  1. ul. Krakowska 13 – 39
  2. ul. Krakowska 39a – 77
  3. ul. Krakowska 77a – 101

13.01.2019 – NIEDZIELA – godz. 14.00

  1. ul. Krakowska 2 – 52
  2. ul. Krakowska 72 – 110
  3. ul. Dulęby (od początku)

14.01.2019 – PONIEDZIAŁEK – godz. 15.00

  1. ul. Chorzowska (od początku), Bukowa (od początku)
  2. ul. Miczurina (od końca)
  3. ul. Sosnowa (od początku)

15.01.2019 – WTOREK – godz. 15.00

  1. ul. Ofiar Katynia parzyste (od początku), Boczna
  2. ul. Ofiar Katynia nieparzyste (od początku)
  3. ul. Polna, Gnieźnieńska (od końca), Mazurska,

16.01.2019 – ŚRODA – godz. 15.00

  1. ul. Śniadeckich (od początku), Komuny Paryskiej (od początku),
  2. ul. Henryka Pobożnego (od początku)
  3. ul. Pomorska (od końca)

17.01.2019 – CZWARTEK  – godz. 15.00

  1. ul. Andersa 2 –32
  2. ul. Andersa 36 – 76
  3. ul. Pogodna (od końca), Borowa (od początku)

18.01.2019 – PIĄTEK  – godz. 15.00

  1. ul. Andersa 1 – 29
  2. ul. Andersa 31 – 55
  3. ul. Andersa 67 – 91

19.01.2019 – SOBOTA – godz. 13.00

  1. ul. Medyków (od końca)
  2. ul. Szafarczyka (od początku)
  3. ul. Prosta, Nowowiejskiego (od początku)

20.01.2019 – NIEDZIELA – godz. 14.00

  1. ul. Jabłońskiego 99 – 1
  2. ul. Jabłońskiego 42 – 24
  3. ul. Jabłońskiego 22 – 2

21.01.2019 – PONIEDZIAŁEK – godz. 15.00

  1. ul. Młodzieżowa 24 – 18
  2. ul. Młodzieżowa 16 – 10
  3. ul. Młodzieżowa 2 – 8 oraz 1– 3

22.01.2019 – WTOREK – godz. 15.00

  1. ul. Nyska nieparzyste (od początku)
  2. ul. Nyska parzyste (od końca)
  3. ul. Nyska parzyste (od początku)

23.01.2019 – SRODA – godz. 15.00

  1. ul. Kołobrzeska 30 – 2
  2. ul. Kołobrzeska 31– 1
  3. ul. Żniwiarzy (od końca)

24.01.2019 – CZWARTEK – godz. 15.00

  1. ul. Roweckiego nieparzyste (od początku)
  2. ul. Roweckiego parzyste (od początku)

KOLĘDA DODATKOWA

27.01.2019 – NIEDZIELA – godz. 16.00