W roku 2017 została utworzona cyfrowa ewidencja grobów i osób pochowanych na naszym parafialnym cmentarzy przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Każdy grób na nowo otrzymał swój numer a cały cmentarz został podzielony na sześć sektorów A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, U- (dzieci i urny). Oddajemy do Państwa dyspozycji wyszukiwarkę osób zmarłych pochowanych na naszym cmentarzu oraz mapę w celu łatwiejszej lokalizacji grobów.

W przypadku gdy Państwo mieli trudności z odnalezieniem swoich zmarłych lub zauważyli błędne wpisy (w nazwisku, imieniu czy dacie śmierci czy nieścisłości w dacie przedłużenia) bardzo prosimy o kontakt. Wszelkie pytania prosimy zgłaszać na adres e-mail parafii, bądź osobiście w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
Zachęcamy do modlitwy za wszystkich zmarłych, których miejsca pochowania będziecie Państwo poszukiwać. Jednocześnie przypominamy o obowiązku spoczywającym na opiekunie grobu uiszczania opłaty (przedłużenia prawa do miejsca) nakazanej prawem państwowym. Więcej informacji w zakładce Informacje prawne o cmentarzu.