Jak już informowaliśmy, zgodnie z wytycznymi z naszej Kurii Diecezjalnej, nie będzie tradycyjnej formy kolędy tzn. odwiedzin w domach. Chcemy jednak w inny sposób spotkać się z Wami i dlatego tym razem zapraszamy Was na nabożeństwa kolędowe do kościoła. W czasie tego spotkania chcemy wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo w rodzinach na cały nadchodzący Nowy Rok. (Plan kolędowych nabożeństw - zobacz tutaj)

Nabożeństwa – spotkania kolędowe będą o godz. 17.00 oraz 19.00. Porządek, według ulic, zostanie podany w najbliższym czasie.

W czasie nabożeństwa każda rodzina otrzyma pamiątkowy obrazek z modlitwą do odmówienia wspólnie w domu a także poświęconą kredę do oznaczenia drzwi oraz kadzidło. Jeżeli ktoś chciałby także mieć poświęconą wodę, to prosimy o przyniesienie zwykłej wody z domu w naczynku i w czasie nabożeństwa ja poświęcimy.

W okresie kolędowym Msze św. w niedziele o godz. 9.00 (tzw. sumy)  będą odprawiane w int. rodzin

Przy okazji kolędy składaliście także ofiary, które w znaczący sposób wspierały podejmowane działania gospodarcze w naszej parafii. W tym roku, po zakończeniu remontu naszego placu, pozostanie jeszcze do spłacenia dług. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć ofiarą kolędową naszą parafię będzie mógł to uczynić w czasie nabożeństwa kolędowego lub wpłacając na konto, albo wrzucając w niedzielę do koszyczka.

Bardzo prosimy o zrozumienie tej nietypowej formy kolędy i już dzisiaj serdecznie zapraszamy Was do kościoła na kolędowe spotkania.