Transmisja na żywo

Zapraszamy do transmisji z naszej świątyni. Msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 7:00 i 18:00. Codziennie o godz. 20.30 różaniec.

W piątek droga krzyżowa po wieczornej mszy św, a w niedziele mszę św o godz. 9:45 i gorzkie żale o godz. 15:00 z kazaniem pasyjnym.
Dziękujemy parafianom, którzy przyczynili do powstania tej transmisji oraz firmie Visconet za łącze internetowe.

MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA

Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie, aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię. Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł. Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby, pociesz ich rodziny. Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację. Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia. Matko Boża Uzdrowienie Chorych, chroń nas i opiekuj się nami, prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa. Amen.

Święty Sebastianie, módl się za nami !
Święta Franciszko Rzymianko, módl się za nami !
Święty Rochu, módl się za nami !
Święta Rozalio, módl się za nami !
Święty Karolu Boromeuszu, módl się za nami !
Święty Ojcze Pio, módl się za nami !
Święty Janie Pawle II, módl się za nami!
Święta Faustyno, módl się za nami !
Święty Kamilu, módl się za nami !
Bł. Jerzy Popiełuszko, módl się za nami !

Święty Boże! Święty mocny! Święty nieśmiertelny!
Zmiłuj się nad nami.
Od powietrza, głodu, ognia i wojny, Wybaw nas Panie.
Od nagłej i niespodziewanej śmierci, Zachowaj nas Panie. My grzeszni ciebie Boga prosimy, Wysłuchaj nas Panie