W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń także w kościołach (1 os. na 15 m2 ) informujemy, że w naszym kościele w nabożeństwach może uczestniczyć około 75 osób

Nadal obowiązuje dyspensa naszego ks. biskupa od uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych. Zachęcamy, aby uczestniczyć w domach w Mszach św. transmitowanych przez telewizję lub radio.

Od poniedziałku – 16 listopada w tygodniu rano będzie tylko jedna Msza św. o godz. 7.00. (Intencje z 6.45 i 7.30 będą odprawione o 7.00)

Zachęcamy, by w miarę możliwości skorzystać z mniej uczęszczanych godzin Mszy św. niedzielnych (8.30; 14.00, 15.00, 16.00 i 18.00).

W kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (także w czasie spowiedzi).

Do Komunii św. przy ołtarzu św. Józefa przystępują ci, którzy przyjmują Ją do ust. Natomiast ci, którzy przyjmują na rękę to na środku kościoła i przy ołtarzu Matki Bożej.  Bardzo prosimy o zachowanie tego porządku.

Kancelaria parafialna będzie czynna według zwykłego porządku. Prosimy jednak, by to co możliwe załatwiać drogą mailową czy telefoniczną. Zachęcamy, by zamawiać intencje – w grudniu i styczniu jest dużo wolnych intencji.