Papież Franciszek ogłosił ROK JUBILEUSZOWY ŚW. JÓZEFA.

W związku z tym nasz Ks. Biskup Jan Kopiec wyznaczył Kościoły Jubileuszowe. Dla naszego dekanatu jest to Kościół Św. Józefa w Zabrzu przy ul. Roosevelta.

Zaproszenie na wszystkie wydarzenia, jakie będą miały miejsce w tej świątyni, umieszczone jest w naszej gablotce, na stronie internetowej oraz w dodatku do „Głosu Serca”

KOŚCIÓŁ JUBILEUSZOWY ŚWIĘTEGO JÓZEFA w ZABRZU i DUSZPASTERZE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ WIERNYCH I KAPŁANÓW ZABRZAŃSKICH PARAFII

- Codzienna (poniedziałek-sobota) ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU w godz. 16.00 – 18.00.

- Okazja do SPOWIEDZI ŚW. w stałym konfesjonale:

Od poniedziałku do soboty: od godz. 11.00 do 12.00 oraz od 16.00 do 18.00

(od 15 lutego do 26 marca, od 12 kwietnia do 25 czerwca, od 30 sierpnia do 8 grudnia)

- PIELGRZYMKI INDYWIDUALNE szczególnie zapraszamy w każdą ŚRODĘ o godz. 18.00 MSZA ŚW. ku czci ŚW. JÓZEFA (możliwość dołączenia intencji do Mszy św. zbiorowej w zakrystii) z kazaniem i litanią ku czci św. Patrona.

- PIELGRZYMKI PARAFII ZABRZAŃSKICH

Termin naszej parafialnej pielgrzymki zostanie podany w późniejszym czasie.

- ZABRZAŃSKIE WIECZORY ZE ŚW. JÓZEFEM

24 luty, 24 marzec, 21 kwiecień, 19 maj, 23 czerwiec, 22 wrzesień, 20 październik, 24 listopad.