Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego placu kościelnego. Dzięki Waszej ofiarności i otwartemu sercu możemy, mimo trudnego czasu, kontynuować rozpoczęte prace. Częściowo zadanie jest finansowane z dotacji Miasta Zabrze (ok. 40% całości przedsięwzięcia).

Prosimy o dalsze wsparcie zarówno duchowe jak i materialne (sporo nam jeszcze brakuje) Ofiary można składać w kancelarii parafialnej, w kościele lub wpłacać na konto parafii.

Parafia Najsw. Serca Pana Jezusa Zabrze Rokitnica

Bank Pekao S.A. w Gliwicach, Oddział nr 8 w Zabrzu

83 1240 1343 1111 0000 2370 8163

Wierni, którzy chcą złożyć ofiarę z zagranicy muszą w momencie wykonywania tego typu przelewów podać kod SWIFT.

Kod SWIFT: PKOPPLPW

Przypominamy, że wpłacając na konto można w punkcie: „tytułem” wpisać: darowizna na cele kultu religijnego – można będzie wtedy tę kwotę odliczyć jako ulgę w przyszłym roku przy rozliczaniu podatkowym.

Informacja o darowiźnie

Galeria z prac budowlanych (zobacz)