Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu Rokitnicy                        

Msze Św. w Niedziele:

7:00,  9:00 (suma),  10:30 (rodzinna),  12:00, 15:00, 18:00

Nabożeństwo 16:00

Msze Św. w dni powszednie:
7:00,  18:00                                                                                                                                                                                                                                                                       

W minionym tygodniu został założony profil naszej parafii w serwisie facebook. Znajdziemy tam najważniejsze ogłoszenia oraz relacje z bieżących wydarzeń w naszej wspólnocie. Zapraszamy wszystkich do polubienia i obserwowania strony. W wyszukiwarkę wpisujemy: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu Rokitnicy.